Η Β' τάξη του σχολείου μας προέβη χθες στα γυρίσματα της ταινίας μας αφιερωμένη στα 200 από την Ελληνική Επανάσταση με θέμα "η πρώτη δίκη του Κολοκοτρώνη". Είναι η 12η ταινία που γυρίζεται από το σχολείο μας τα τελευταία 18 χρόνια.
Δείτε την ταινία ΕΔΩ
Πολλά συγχαρητήρια στους εκπαιδευτικούς Μπογιατζόγλου Γιώργο, Συρόπουλο Ανδρέα και σε όλα τα παιδιά της Β τάξης
Δείτε προηγούμενες ταινίες μας ... με ένα κλικ!