25/10/2022
ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ 26ΗΣ και 28ΗΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
Με κάθε επισημότητα γιορτάστηκε στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου μας η γιορτή του πολιούχου μας Αγίου Δημητρίου, της απελευθέρωσης της Θεσσαλονίκης, της Σημαίας μας και της επετείου της 28ης Οκτωβρίου 1940.
Σε κλίμα συγκίνησης έγινε και η ανακοίνωση των σημαιοφόρων και παραστατών του σχολείου μας, τους οποίους ευχόμαστε ολόθερμα συγχαρητήρια και καλή πρόοδο στη ζωή τους.
Για τις εορτές διαβάστε περισσότερα ΕΔΩ
Τη γιορτή οργάνωσε η Ε τάξη του σχολείου μας και τη συγχαίρουμε για την άριστη παρουσίασή της.
Δείτε φωτογραφικό υλικό από τη γιορτή μας ΕΔΩ , σ. 8-19